slider-language-house-nabor-language-matters.jpg


Language House to stacjonarna szkoła w Fordonie, gdzie odbywają się popołudniowe zajęcia oraz lekcje indywidualne. Jeśli zależy Ci na skutecznej nauce w przyjaznej atmosferze - odwiedź nas podczas wrześniowych drzwi otwartych i dowiedz się wszystkiego, na temat Twojego kursu.


KURSY DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY – Lekcje dostosowujemy do wieku, potrzeb i zainteresowań naszych Słuchaczy. Staramy się tworzyć grupy, łącząc ludzi o podobnych izainteresowaniach i aspiracjach.
WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA (A1 ELEMENTARY – C2 ADVANCED) – Już dzisiaj umów się z nami na wizytę bądź skorzystaj z drzwi otwartych! Specjalny Level Placement Test, który wypełnisz w Szkole, pozwoli nam precyzyjnie ustalić Twój poziom zaawansowania i przydzielić do właściwej grupy.
PRZYGOTOWANIE DO OFICJALNYCH EGZAMINÓW – Nauka w Language House zdaje egzamin! Pomożemy Ci przygotować się do oficjalnych egzaminów z języka angielskiego:  FCE, CAE, CPE, także do matury i testów gimnazjalnych.
NIEWIELKIE GRUPY (DO 9 OSÓB) – Dzięki małym grupom nasi Słuchacze mogą w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje kurs, a także uczęszczać na zajęcia w komfortowej, przyjaznej atmosferze.
LEKCJE OPARTE NA KONWERSACJACH – W Language House wierzymy, że podstawowym celem nauki języka obcego jest możliwość komunikacji – dlatego wszystkie nasze kursy kładą nacisk na umiejętności werbalne. Podczas kursów korzystamy z najnowszych edycji popularnych podręczników, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością!

  oferta-house

Zobacz gdzie mieści się szkoła Language House
lokalizacja-szkoly
BACK