kolko informacje i zapisy

Oferta szkoły językowej Language House w Fordonie

Szkoła języków obcych Language House w Fordonie w Bydgoszczy zaprasza na:

KURSY DLA DOROSŁCH I MŁODZIEŻY – Lekcje dostosowujemy do wieku, potrzeb i zainteresowań naszych Słuchaczy. Staramy się tworzyć grupy, łącząc ludzi o podobnych zainteresowaniach i aspiracjach.

WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA (A1 ELEMENTARY – C2 ADVANCED) – Już dzisiaj umów się z nami na wizytę bądź skorzystaj z drzwi otwartych! Specjalny Level Placement Test, który wypełnisz w Szkole, pozwoli nam precyzyjnie ustalić Twój poziom zaawansowania i przydzielić do właściwej grupy.
PRZYGOTOWANIE DO OFICJALNYCH EGZAMINÓW – Nauka w Language House zdaje egzamin! Pomożemy Ci przygotować się do oficjalnych egzaminów z języka angielskiego:  FCE, CAE, CPE, także do matury i testów gimnazjalnych.
NIEWIELKIE GRUPY (DO 9 OSÓB) – Dzięki małym grupom nasi Słuchacze mogą w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje kurs, a także uczęszczać na zajęcia w komfortowej, przyjaznej atmosferze.
LEKCJE OPARTE NA KONWERSACJACH – W Language House wierzymy, że podstawowym celem nauki języka obcego jest możliwość komunikacji – dlatego wszystkie nasze kursy kładą nacisk na umiejętności werbalne. Podczas kursów korzystamy z najnowszych edycji popularnych podręczników, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością!
graficzka ofertowa
 Szkoła języków obcych W Fordonie w Bydgoszczy, zaprasza na dni otwarte już we wrześniu.

Who is QjotKaiAn

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK